fbpx
Business One FAQ

Často kladené dotazy

SAP Business One je ERP softwarové řešení pro malé a středně velké podniky. Propojuje všechny jejich důležité obchodní funkce – včetně financí, CRM, prodeje či skladování. Eliminuje potřebu oddělené instalace a integrace různých modulů, čímž je ve srovnání s konkurenčními řešeními na trhu výjimečný.

SAP nabízí mnoho produktů pro různé druhy firem a oblasti podnikání. Samozřejmě nabízí i řešení pro velké společnosti. Avšak SAP Business One je specifický tím, že je navržen přesně pro potřeby, požadavky a rozpočet malých a středních firem.

SAP Business One je navržený speciálně pro malé a středně velké podniky, kterým již nestačí Excel, případně chtějí nahradit systém, který byl jimi vyvíjen. SAP Business One je určen zároveň i pro lokální pobočky nadnárodních firem.

SAP Business One vyvinula společnost SAP tak, aby byl, co se týká ceny, funkčnosti a flexibility, dostupný pro malé a středně velké podniky. Navíc, jeho nasazení je velmi rychlé, práce s ním vyžaduje jen krátké školení a jednoduchou customizaci.

Průměrná doba návratnosti investice (ROI) se pohybuje mezi 18 a 24 měsíci, v případě některých zákazníků se však náklady na SAP Business One a jeho implementaci vrátily za méně než jeden rok.

Standardní implementace je velmi rychlá a jednoduchá – řešení je připravené k použití za několik dní, nanejvýš týdnů. Její délka však závisí na několika faktorech, jako jsou například velikost firmy, její struktura, způsob nasazení, či jaké má firma požadavky na specifické doplňky či customizaci.

Ano. Migrace vašich existujících dat do SAP Business One je samozřejmostí. SAP Business One také používá doplněk Data Transfer Workbench pro bezpečný, rychlý a snadný přenos dat.

Ano. K dispozici jsou různé moduly a doplňky pro iPhone, iPad, Blackberry nebo mobilní zařízení Android. Ty byly speciálně navrženy pro SAP Business One, takže máte přístup ke všem obchodním datům bez ohledu na to, zda jste v kanceláři, na obchodním setkání, nebo na dovolené v Krkonoších.