fbpx
sap_partner.svg

Stát se partnerem SAP Business One je jednoduché

Screenshot-2020-01-24-at-16.28.49.png
Prehrať video

Staňte se obchodním zástupcem pro SAP Business One v České republice a poskytujte prvotřídní řešení svým zákazníkům.

Obchodní model SAP Business One je založen na snaze zjednodušit partnerům jejich podnikání. A to nejen díky špičkovým řešením, ale také široké partnerské spolupráci v Česku i ve světě. Stát se partnerem SAP Business One je tak jednoduché. 

Díky programu SAP® PartnerEdge® máte spolupráci se společností SAP po celou dobu ve svých rukách. Je navržený tak, aby vám poskytl správné nástroje, podporu a přístup k softwaru. Budete moci samostatně spravovat celý obchodní cyklus zákazníka, včetně poptávky, prodeje a implementace. Jednoduše vám poskytne všechny podmínky nezbytné pro úspěch a návratnost vaší investice. Každý partner má stejné podmínky a může využívat výhody nejen na základě prodeje, ale i za dosaženou odbornost a plnění strategických cílů. Přidejte se do rodiny partnerů společnosti SAP, globálního lídra v oblasti podnikových informačních systémů.

Napište nám


    <p>Chcete spolu s informacemi souvisejícími s touto poptávkou dostávat i další informace o produktech a službách společnosti SAP? Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasíte s tím, že SAP ČR spol. s r.o. může sdílet vaše kontaktní údaje s partnerskými společnostmi a používat je v souladu s <a href='/privacy' target='_blank'>vyhláškou o souhlasu s přijímáním marketingových materiálů společnosti SAP</a></p>