fbpx

Vracíme lidem mobilitu

Firma API CZ s.r.o. byla založena v roce 2003 jako pokračovatel firmy Miroslav Bartoš – API, která působí v oblasti úprav vozidel od roku 1996. Společnost se věnuje úpravám vozidel pro tělesně postižené a prioritou je především spokojený zákazník.

V současnosti patří společnost mezi přední úpravce vozidel v ČR a zájem zákazníků o služby neustále roste. Zástupci poboček jsou lidé upoutáni na invalidní vozík, kteří poskytují 100% poradenství ve zvolení správné úpravy, jak z hlediska profesních zkušeností, tak i ze zkušeností samotného života na invalidním vozíku. V současné době prodává společnost výrobky nejen v České republice a na Slovensku, ale také v celé řadě evropských i mimoevropských zemích.

„Smyslem naší společnosti je činnost, která má zásadní dopad a přínos do života lidí s tělesným handicapem“

"Díky flexibilitě SAP se podařilo zásadním způsobem zefektivnit a urychlit plánování a řízení výroby včetně stanovení reálných termínů dodání výrobků zákazníkům. Byly vytvořeny předpoklady pro další růst firmy na zahraniční trhy"

Miroslav Bartoš, jednatel

Implementace a licence

V roce 2012
8 uživatelů
MS SQL databáze

SAP řešení

SAP Business One

Produkty a služby

Úprava vozidel pro tělesně postižené

Segment

Průmyslová výroba

Zaměstnanci

31

Tržby

2018 – 178 mil. CZK

Partner

Před náběhem:
Výzvy a příležitosti

  • Firma hledala efektivní systém pro řízení procesů firmy a plánování a řízení výroby s možností propojení na konstrukční systém INVENTOR
Purchasing
-Operations@2x.svg

Po náběhu

  • Průběžné plánování a sledování výrobních zakázek
  • Plánování nákupu materiálu
  • Plánování a sledování kooperací
  • Sledování a vyhodnocování prodeje
  • Řízení projektů
sap_finance.svg